Almanca - Web Kullanım Sözleşmesi

Bu web sitesinin sahibi Gölhisar Kibyra Turizm Ltd. Şti. (www.fly2fun.com olarak anılacaktır) olup site üzerinde her türlü organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi www.fly2fun.com'a aittir. Siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kuralları, ilgili tüm kanun ve hukuksal düzenlemeleri kabul etmiş sayılacağınızdan siteyi kullanmadan önce, kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

1. Bu web sitesi www.fly2fun.com'a ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği malzemelerin bir kısmı başka kaynaklardan sağlanmaktadır ve bu malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. www.kibyraturizm.com bu internet sitesinde bilgi sağlamak suretiyle hiç bir lisans, telif hakkı, patent vesair fikri mülkiyet hakkı vermiş olmaz. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere bu sitedeki hiçbir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez yada dağıtılamaz.

2. www.fly2fun.com kendi web sitesine veya herhangi bir web site bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki yada diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk tarafınıza ait olacaktır. 

3. www.fly2fun.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, kayıp işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz kayıtlara girilmesi değiştirilmesi veya kullanılması hususunda hiçbir sorumluluk kabul etmez, garanti veremez. 

4. www.fly2fun.com sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her türlü koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara hacet olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayımı halinde yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları içinde geçerlidir.

5. www.fly2fun.com web sitesinde mevcut olan bilgiler sürekli olarak güncellenmekte ise de web sayfalarındaki değişiklikler fiili durumun gerisinde kalabilir. www.fly2fun.com web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur. Web sitesindeki bilgilerin güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve www.fly2fun.com'da yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi ve hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih yada zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır. 

6. Web sitemizi kullanarak site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin www.fly2fun.com ile bağlantılı şirketler, ortaklar ve acentalar tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız. Ad, soyad, T.C. kimlik numarası, adres gibi bilgileri içeren, ancak bunlarla sınırlı olmayıp, istemiş olduğunuz hizmetimize göre değişebilen başkaca kişisel bilgilerinizi de vermeniz zorunludur. Bu bilgileriniz ancak rezervasyonun ve satışınızın işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi, hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması, tarafınızla olan bağlantımızın devamı için bağlantı listelerinin oluşturulması, site kullanımı ile ticari istatistiklerin ve analizlerin bir araya getirilmesi,, kimlik doğrulama ve kayıt oluşturulması amaçları için kullanılabilir. Ancak bilginin toplanma nedeni ile doğrudan yada dolaylı ilgili bulunan bir durum söz konusu olduğunda, uygulamadaki kural ve düzenlemelere uygun olarak, www.fly2fun.com'un hak,hukuk ve kazancı ve/veya sitenin diğer kullanıcılarının hak, ve kazancı gözetilerek veri üçüncü kişilere aktarılabilir 

7. Tarafımızca toplanmış tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Bize bilgi gönderiminde bulunduğunuz pek çok form, iletme esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korunmaktadır. Veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenli ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. Girmiş olduğunuz verilen, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince saklanmaktadır.

8. www.fly2fun.com'un kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi ve manevi zarardan sorumlu tutulamaz. Kullanıcı www.fly2fun.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

Call Center