Hizmet Sözleşmesi

GENEL UYARILAR

Gölhisar Kibyra Turizm Ltd. Şti. bundan böyle www.fly2fun.com olarak anılacaktır. Sitemizden yapacak olduğunuz tüm bilet ve rezervasyon işlemlerinizde, seçmiş olduğunuz havayolunun ücreti ve kuralları, uçuş bilgileri bölümümüzde gösterilmektedir. Müşterilerimizin bu kuralları okuyup onaylama işlemi yapmasını talep etmekteyiz.

 • GENEL KURALLAR VE KOŞULLAR bölümünü onaylanmadan, rezervasyon işlemleri yapılamamaktadır.
 • www.fly2fun.com sayfasından, uçuştan 8 saat öncesine kadar müsaitlik görüntülenebilir ve e-bilet kesilebilir.
 • www.fly2fun.com sayfasında tüm uçuşlar için en fazla 9 yolcu (çocuk + yetişkin dahil) için bilet satış işlemleri yapılabilmektedir.
 • www.fly2fun.com sayfasındaki satış ekranlarından tek başına çocuk rezervasyonu yapılamamaktadır. Mutlaka 1 yetişkin ile beraber rezervasyon yapılabilir.
 • Bebek yolcular (0-2 yaş) kucakta seyahat eder, bebek biletleri için koltuk ayrılmamaktadır.
 • 18 yaşından küçük yolcularımızın yalnız uçabileceğine dair ailelerinin iznini belirten muvafakatname belgesini yanlarında getirmeleri zorunludur.
 • İç hat uçuşlarında yemek tercihi konusunda talep kabul edilmemektedir.
 • www.fly2fun.com dan sadece kredi kartınızı kullanarak bilet alımı yapabilirsiniz. Yapılmış olan rezervasyonlarda isim değişikliği yapılması ve satın alınmış bir biletin bir başka isme devir edilmesi mümkün değildir.
 • Biletleme esnasında tahsil edilen Biletleme Hizmet Bedeli iade edilmeyecek olup, iade işlemlerinde ayrıca bir hizmet bedeli alınmayacaktır
 • www.fly2fun.com sitesi, müşteri ile hava yolu firmaları arasında aracı kurum durumundadır. Uçuş bilgileri önizleme bölümünde, satın almak istediğiniz rezervasyonun iptal bilgisi, iade yapılıp yapılamayacağı, bilet geçerliliğinin uzatılması, rezervasyon değişiklik bilgileri, v.s. mevcuttur. Bu bilgiler acentemizin uygulamış olduğu kısıtlamalar değil, havayollarının uygulamış olduğu kurallardır. Bu nedenle www.fly2fun.com ile havayolu (taşıyıcı) firmaları hilafına, uçuşun vaktinde başlayamaması, ve/veya uçak gecikmeleri, arızalanmaları, hava muhalefeti, grev ve halk hareketleri, doluluk, gecikme yer durumunun müsait olmaması ile mücbir sebep, fevkalade haller, kaza ve benzeri olaylardan ötürü www.fly2un.com'a maddi ve manevi sorumluluk yüklenemez. Uygulanan bu kuralların www.fly2fun.com tarafından değiştirilmesi mümkün değildir.
 • www.fly2fun.com sitesi üzerinden yapılan ödemelerde, iadesi mümkün olan biletlerin, iade işlemleri sadece bilet satın alma işlemlerinde kullanılan kredi kartına yapılır.
 • Yapılmış olan rezervasyon(lar)ın iptallerinde uçak(taşıyıcı) firmalarının kendi iptal şartları geçerli olmasından dolayı iptale bağlı olarak o biletin ve havayolu(taşıyıcı) firmasının şartları gereğince müşteriden ödeme talep edilebilir.
 • Genel havayolu kuralı olarak, tek bir kişi için aynı tarih aralığında aynı havayolu için birden fazla rezervasyon yapılmasına işlem anında izin verilecek olup, daha sonra havayolları tarafından uyarı yapılmaksızın iptal edilecektir. Bu sebeple, aynı kişi adına rezervasyonu birkaç kere yaptığınız takdirde, tüm rezervasyonlarınızın iptalinden sitemiz sorumluluk kabul etmez.
 • Biletlerin iptal işlemleri ilgili havayolundan da yapılabilmektedir. Satın alınan biletlerde iade ve iptal ceza bedeli, havayolu iptal kuralları çerçevesinde uygulanacaktır.
 • www.fly2fun.com sitesi üzerinden yapılan herhangi bir rezervasyon, konfirme edilip ödemesi tamamen yapıldıktan ve acentemiz tarafından onay gönderildikten sonra tamamlanmış sayılır. www.fly2fun.com sitede yapabileceği her türlü değişiklik, ilave ve düzeltme hakkını saklı tutar.
 • www.fly2fun.com sayfasından bilet alımı yapıldıktan sonra, biletinizin iptali veya parkur değişikliğinizin web sitesi üzerinden yapılamamaktadır. Rezervasyon ve parkur değişikliği için Çağrı Merkezimizi +90 531 346 81 81veya ilgili havayolu çağrı merkezine başvurabilirsiniz.

 

ÖDEME

 • Bilet alımı onaylanıp tamamlandığında, vergiler ve diğer masraflar dahil olmak üzere toplam bilet tutarı, ödeme için kullanılan kredi kartından tahsil edilir. Bilet alımı için kullanılan kredi kartı sahibinin seyahat edecek yolculardan biri olması zorunlu değildir.
 • İnternet üzerinden alınan biletlerin ödemesinde sadece Visa ve MasterCard kabul edilmektedir.
 • www.fly2fun.com sayfasında yapılan satış işlemlerinde tüm ödemeler 3D Secure güvenli ödeme metodu ile gerçekleşmektedir. 

3-D Secure Sistemi Nedir?

İnternette güvenli alışveriş yapabilmek için geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemi olan 3-D Secure'de, MasterCard kredi kartı kullanımı için "SecureCode", Visa kredi kartı kullanımı için de "Verified by Visa" uygulamasıyla güvenlik sağlanıyor. Bu uygulama esnasında 3-D Secure sistemine geçmiş bankaların kredi kartlarına taksit imkânı da mevcut. 3-D Secure Sistemi'ne geçmemiş bankaların kredi kartlarından ise direkt çekim yapılıyor.

3-D Secure Sistemine Nasıl Kayıt Olunur ?

3-D secure sistemine kayıt olmak da çok kolay. Kartı kullanılan banka 3-D Secure uygulamasını destekliyor ise; alışveriş öncesinde bankanızın 3-D Secure uygulaması web sayfası, çağrı merkezi telefonu aracılığıyla ya da alışveriş sırasında ekrana gelecek olan 3-D Secure sayfası aracılığıyla kayıt yapılabiliyor. Bu işlemler sırasında yalnızca 3-D Secure işlemlerde kullanılan bir şifre ve kişisel bir mesaj tanımlanması gerekiyor.

3-D Secure Sistemi Nasıl Çalışıyor?

www.fly2fun.com sitesindeki online bilet satış bölümünden işlem yapmak üzere gerekli bilgiler her zamanki gibi giriliyor. İşleminizi yapmadan önce 3-D Secure uygulamasına kayıt olunduysa, kartla işlem yaparken ekrana gelen 3-D Secure sayfasında, daha önceden işlemlerde görüntülenmek üzere belirlenen kişisel mesaj görünüyor. Bu mesaj, işlemin banka tarafından onaylanmakta olduğunu gösteriyor. Ekrandaki ilgili alana 3-D Secure işlemlerde kullanılan şifrenin girilmesi gerekiyor. Daha önceden kayıt yapılmadıysa ekrana gelen 3-D Secure sayfasına kişisel bilgiler girilerek işlem sırasında kayıt olunabiliyor ve 3-D Secure şifre belirleniyor. Şifrenin doğrulanmasının ardından işlemin tamamlanması için bankadan onay alınarak satış gerçekleştiriliyor. Böylelikle ödeme işlemi güvenli bir biçimde tamamlanıyor.

www.fly2fun.com sitemiz üzerinden yapılan satışlarda sisteme tanımlamış olduğunuz e-mail adresine biletiniz otomatik olarak mail atılacaktır.

Rezervasyon kaydındaki yolculardan birinin ödeme işleminin gerçekleştirildiği kredi kartının sahibi olması zorunlu değildir.

İNDİRİMLİ BİLET

www.www.fly2fun.com web sitemizden;

 • Öğrenci (13-24 yaşları arasında olmak) ve/veya 65 yaş ve üstü (65 yaşından gün almış olmak) indiriminden yararlanarak bilet satın alan yolcularımızın yaşlarını geçerli bir kimlik kartı (Pasaport, ehliyet, nüfus cüzdanı, evlilik cüzdanı) ile check-in sırasında teyit etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde uçuşa kabul edilmezsiniz.
 • Öğrenci: Yıllık devamlı öğretim yapan bir okulda kayıtlı bulunan 13 yaşından gün almış, 25 yaşından gün almamış kişiler öğrenci yolcularımızdır. Bir defada en fazla 9 öğrenci için rezervasyon yapılabilir. Eğer rezervasyon talebiniz daha fazla sayıda yolcuyu kapsıyor ise, lütfen ayrı bir rezervasyon kaydı yaratınız.
 • 65 yaş ve üstü yolcular: 65 yaşından gün almış tüm yolcularımızdır. Bir defada en fazla 4 kişi için rezervasyon yapılabilir. Eğer rezervasyon talebiniz daha fazla sayıda yolcuyu kapsıyor ise, lütfen ayrı bir rezervasyon kaydı yaratınız.

BİLETLEME HİZMET BEDELİ

www.fly2fun.com satış ekranlarından yapılan tüm iç hat biletlemelerde BİLET BAŞINA tahsil edilecek Biletleme Hizmet Bedeli seviyeleri, ilgili havayollarının ücret kuralları çerçevesinde, kendi satış ofislerinde uygulanan Biletleme Hizmet Bedeli ile aynıdır.

 • Biletleme sonrası yapılacak tüm değişikliklerden Hizmet Bedeli tahsil edilecektir.
 • İade işlemleri için ise ayrıca Biletleme Hizmet Bedeli alınmamaktadır.
 • Bebek biletleri dışındaki diğer tüm indirimli biletlerden Biletleme Hizmet Bedeli tahsil edilmektedir.
 • Aktarmalı veya gidiş-dönüş uçuşlarda, en yüksek olan sektörün Biletleme Hizmet Bedeli seviyesi geçerli olmaktadır.
 • Hava Yolları uygulamakta olduğu ücretleri, haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.

 

fly2fun.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları www.fly2fun.com a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından www.fly2fun.com sorumlu tutulmaz. www.fly2fun.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları www.fly2fun.com Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

Call Center